fbpx

Individuální koučink

Správné vnitřní nastavení vám v dosažení úspěchu pomůže víc, než zaměření se na vnější okolnosti.

Pojďme na něm spolu zapracovat.

Individuální koučink považuji za prémiovou službu, a také k ní tak přistupuju. Kromě hodiny mé plné pozornosti získáte také zkušenosti a nástroje, jak pracovat se svojí myslí.

Z mých zkušeností vyplývá, že pro hlubší systematickou práci a zvládnutí a pochopení doporučovaných technik, díky kterým dosáhnete dlouhodobějšího účinku, je zapotřebí minimálně 4 sezení.

Proto jsem vytvořila minimalistický balíček 4 sezení po 60 minutách, která následují po týdnu a mají zvýhodněnou cenu oproti individuální hodině.

 

Zaplatíte za něj jen 12 000 Kč.

Osobně však doporučuji dlouhodobější spolupráci. Viz. balíčky služeb níže.

Jednorázovou 60minutovou individuální konzultaci nepreferuji, ale chápu vaši potřebu se oťukat. Proto ji nabízím za cenu 4 500 Kč.

V případě následného zájmu pokračovat balíčkem vám její cenu z ceny balíčku odečtu.

Facebook skupina

Pokud se ráda zamýšlíte nad tím, jak posunout svůj život dál, ale neřešíte momentálně žádné další problémy, přidejte se do facebookové skupiny Mindset is your superpower.

Je to skupina pro ženy, které mají odvahu a zájem překročit svůj stín, a pravidelně v ní sdílím podněty pro osobní rozvoj.

Pokud jste v životě dospěla do bodu, kdy jste odhodlaná radikálně změnit svůj přístup k životu, objednejte se na individuální koučinkové sezení.