fbpx

Petra Guhlová:

Koučka a terapeutka pro ženy ve vedoucích pozicích, která od problému neutekla.
Znáte ty stavy, kdy jdete po dlouhém dni z práce domů, vyčerpaná, nedoceněná, bez nálady a energie. Ty dny, kdy si kladete otázku: „Opravdu si svůj život představuju takhle?”
Dny, kdy přijdete domů a víte, že se vám bude o práci i zdát… A že to nebude hezký sen.
Já je znám velmi důvěrně. Ty dny, kdy jsem ze sebe v práci vydávala všechno, můj osobní život strádal a stejně to pořád nebylo dost.

Byly dny, kdy jsem se ptala sama sebe:

„Může mít žena pracovní úspěch ve vedoucí pozici? A může mít zároveň i spokojený osobní život?“

Nyní už vím, že odpovědí je: „Může.“

Sama jsem toho příkladem. A ukážu vám, že to zvládnete taky.

Pomáhám ženám

ve vedoucích pozicích najít a zpracovat omezující mentální přesvědčení, aby dosáhly vysněných cílů v osobním i pracovním životě, protože každá z nás může mít obojí.

Najdeme spolu způsoby, jak překonat limitující přesvědčení, která brzdí váš spokojený osobní či pracovní život. Mám certifikát Integrative Life Coach a roky zkušeností.

Pokud je příčinou vašich problémů trauma, rychle a efektivně ho spolu odstraníme. Využívám vlastní techniku „Soul integration“, díky které se s traumatem skutečně rychle, efektivně a natrvalo rozloučíte.

Vždy jsem pracovala v korporátu. Začínala jsem na základní pozici, každý den podávala špičkové výkony a doufala, že mě nadřízení odmění. Když se mi víc dařilo v práci, rozpadal se mi osobní život. Když jsem byla šťastná ve vztahu, trpěla jsem v zaměstnání. Vysněné povýšení stále nepřicházelo a moje frustrace se stupňovala.

Ať jsem pracovala, jak jsem chtěla, nikdo mě neocenil. Prostě nikdo, chápete?

petra-gulhova-intergrative-coach-p-g-coaching

Jednoho dne mi došlo

že změna nepřijde zvenku, musím ji udělat já sama. Já musím být ten první člověk, který se uvidí jako skvělou, inteligentní, výkonnou, hodnotnou osobnost. Díky tomu, že jsem sama konečně uviděla svou hodnotu, začalo mě oceňovat i okolí.

Během pár týdnů přišlo vysněné povýšení. Na jeho základě jsem potom přestoupila na pozici do USA, kde mě v krátké době opět povýšili. A tak jsem se během krátké doby vypracovala z nespokojené střední manažerky v Česku na vysokou manažerskou pozici v Americe.

A k tomu jsem se stala firemní globální trenérkou leadership akademie, kde školím vedoucí pracovníky, jak mají efektivně koučovat své podřízené.

Díky intenzivní práci na sobě i při takové kariéře vedu plnohodnotný a naplňující osobní život.

Uvědomila jsem si, že i když je emoční inteligence klíčovou vlastností, která je nutná pro kariérní a osobní růst, programy na rozvoj této dovednosti v prostředí korporátu chybí.

Proto jsem se rozhodla své znalosti a zkušenosti předávat dalším ženám. Já jsem se díky nim dostala na vedoucí pozici v korporátní společnosti v USA. Kam až s jejich pomocí dojdete vy?

Nejsem koučka na plný úvazek, dál pracuju v korporátu, takže neztrácím kontakt s realitou. Individuální koučink vnímám jako luxusní službu, a tak k ní také přistupuju. Termín sezení si rezervujte zde >>