fbpx

Online Workshop: Aktivuj svůj kvantový potenciál

Jsi připravena začít vědomě tvořit svůj život s lehkostí a ve flow?

Jsi přehlcena informacemi a máš ráda reálnou zkušenost praktických cvičení?

 

Chceš ZAŽÍT vlastní manifestaci do hmoty?

Pak jsi tu správně!

Provedu tě praktickou zkušeností spojení s kvantovým polem, kde aktivujeme tvůj potenciál.
Tak se staneš mocnou tvůrkyní své vlastní reality.
Kvantové metody už dávno nejsou dominantou pár lidí na trhu.
Nemusíš platit 100 tisíce za prominentní mastermind kurzy.
Jsme v době, kdy je pro nás vše dostupné tady a teď.
Přestaň tlačit výsledek jako hmota přes hmotu.
Dovol lehkosti a dobrodružství kvantové reality
být tvým novým životním stylem!

Co tě čeká:

E

KVANTOVÁ JEDNOHUBKA: Dozvíš se, co je kvantové pole a jak s ním pracovat. Naučíš se efektivně a funkčně definovat svůj záměr.

E

VNITŘNÍ DÍTĚ A STÍNY: Na vlastní kůži si vyzkoušíš techniky samostatného překonání podvědomých překážek stojících v cestě tvému plnému potenciálu.

E

STAHOVÁNÍ INFORMACÍ Z KVANTOVÉHO POLE: Naučíš se jenoduchou techniku práce s intuicí. Začneš stahovat informace potřebné pro uskutečnění tvého záměru z kvantového pole.

E

VYLÉZÁNÍ Z KRABICE: Ukážu ti, jak snadno vylézat z krabice svých omezení do nové dimenze fyzické reality, kde neexistuje tvá současná brzda. Budeš se tak otvírat poli nekonečných možností a zhmotňovat svůj cíl rychlostí, o které se ti ani nesnilo. OPRAVDU TO FUNGUJE!

E

KAŽDODENNÍ PRAXE: Naladíme tvoji energii na vědomé tvoření tady a teď, aby manifestace a plynulý tok událostí podporující tvé cíle byl tvým novým stylem života.

Prakticky:

$

Jak: Formou členské sekce.

$

Rozsah: 6 samostatných lekcí.

$

Obsah: Každá lekce obsahuje video TEORIE, video OTÁZKY A ODPOVĚDI a záznam meditace.

$

Přístup: časově neomezené

$

Bonusová sekce s meditacemi hojnosti, sebelásky a aktivace energetického posunu.

Co o workshopu říkají klientky

monika-rumanova

„Uz je to mesiac, co som definitivne opustila korporat a vydala sa konecne vlastnou cestou navrharky a podnikatelky. 😍
Velmi mi k tomu dopomohla Petra Guhlová Adams a jej mastermind workshop. Jasne ze zmeny a realne kroky som musela urobit ja…ALE pocas kurzu som pochopila ako funguje nas kvantovy vesmir, ako si mam tvorit vlastnu realitu. V podstate do mesiaca sa moj zamer naplnil a potom uz len „dobiehal“ a som ho upgradovala.
Stretla som sa so svojim vnutornym saboterom, dietatom i obetou, ktore som integrovala a transformovala na mojich pomocnikov
❤️
Vdaka Petre som sa naucila vnimat a rozpoznat kedy sa chovam automaticky podla toho co som naucena a hlavne ako to aj zmenit.
Ak sa citite zaseknuty a veci sa vam neustale „deju“ a citite sa obetou svojich okolnosti, velmi odporucam spolupracu s Petrou.
Mne to otvorilo oci a branu k sebe a sebaspoznavaniu, pristup k mojej sile a ze aj ja si mozem dovolit zit zivot aky chcem, nebat sa robit to co chcem a naozaj zit v naplneni a flow.
Praca na sebe a denne meditacie sa stali mojou sucastou a zivotnym stylom
❤️
Som vdacna ze som mala moznost byt sucastou a naozaj ak citite ze potrebujete zmenu tak Petra je ten pravy clovek, zaroven velky profesional a uzasna bytost v jednom
❤️

Marta Mayra Urban (Sustainable Fashion Designer)
monika-rumanova

„Workshop Aktivuj svůj kvantový potenciál byl obrovský zážitek.

Pracovalo se na zhmotňování záměru, vše absolutně prakticky, srozumitelně, podložené mnohaletým důkladným studiem Petry a hlavně podané jejím obrovským darem mluvit věcně, bez jakékoli zbytečné omáčky, a přitom s vtipem, nadhledem a poutavě – i díky otevřenému sdílení vlastních zážitků a bohatých zkušeností s prací se záměry ve kvantovém poli.

Co mi bylo velmi příjemné je Pétin uklidňujicí hlas při meditacích k jednotlivým tématům podbarvený hluboce relaxační hudbou. 

Tento workshop je absolutně mocný nástroj, který vám změní život ve velkém. Pokud jste připraveni na sobě pracovat skrze vědomou práci s myslí, opravdu dostanete na zlatém podnose VŠE, CO POTŘEBUJETE, ABYSTE REALITU TVOŘILI PODLE SVÉHO. Ze srdce doporučuji tento workshop. ❤️

Anna Novotná (koučka, lektorka a propagátorka brain-based komunikace)
michaela-chrastna

„Mým záměrem bylo dosažení zdraví.
V prosinci 2017 mi byla diagnostikována ulcerozní pankolitida a já o fous unikla amputaci tlustého střeva. Pracovala jsem na sobě a podařilo se mi dosáhnout stavu bez léků a bez projevů nemoci.
3 roky jsem měla klid. Po Vánocích 2020 jsem začala zase pociťovat příznaky kolitidy a na pravidelné kontrole 12.4.2021 mi naměřili calprotektin (bílkovina vypovídající o přítomnosti a závažnosti střevního zánětu) 5520 ug/g
Limit pro zdravého člověka je 50 ug/g a já jsem doposud nejhorší výsledek měla 2500 ug/g, ale to jsem měla zasazené celé tlusté střevo nejhorším zánětem, ležela jsem v nemocnici na kortikoidech a nebyla schopná se ani postarat sama o sebe…A najednou jsem měla víc jak dvojnásobek svého “rekordu”….
12.4.2021 Petra Guhlová Adams spustila svou jednohubku a já si formulovala svůj záměr. Pak jsem pokračovala na tento pokročilý workshop a každý den ráno medituju podle Petry pokynů….
Po meditaci vylezení z krabice jsem zatoužila znát svou aktuální hodnotu calprotektinu a došla jsem si na test.
A kolik byste čekali?
Můj první relaps jsem zvládla za 4 měsíce s pořádnou dávkou kortikoidů a imunosupresiv…
Po 6 týdnech meditací bez jakýchkoliv léků mám calprotektin 32!!! A oficiálně se zařazuji mezi zdravé lidi!!!!

Michaela Chrastná – Projektová manažerka v korporátní firmě
monika-rumanova

„Poctivě jsem po celou dobu kurzu trénovala co nás Petra učila a výsledky jsou skvělé! Po několika měsících od jeho skončení, rekapituluji, co se u mě změnilo:
Převzala jsem plnou zodpovědnost za to, co se mi děje, s vědomím, že to můžu změnit a díky Petře vím i jak to udělat. Navíc díky práci s vnitřním dítětem zažívám větší pocit svobody, zbavila jsem se „nutnosti plnit očekávání“ a více jsem se ukotvila v roli tvůrce. Podařilo se mi „zhmotnit“ několik přání: – komunitu lesní školky pro děti v místě bydliště – úžasnou virtuální asistentku do týmu – dokonalý den přesně dle mých představ – a mnoho mnoho dalších, větších či menších věcí zlepšujících můj život.
Kurz je časově nenáročný, ale velmi efektivní. Petra totiž umí skvěle vysvětlovat i složité věci tak, aby je pochopil každý a mohl tyto zákonitosti využívat ve svém životě. Upřímně doporučuji všem.

Monika Rumanová – Procesová manažerka