fbpx

Co dělám

Jako koučka se zaměřuji na práci s cílevědomými ženami ve vedoucích pozicích.
Pomůžu vám odstranit limitující mentální bloky, případně zpracovat traumata, která stojí v cestě mezi vámi a úspěchem.
Nejsem teoretik, který vám bude podsouvat nefunkční učebnicová řešení. Prostředí velkých firem a vysokých nároků znám na vlastní kůži, sama přes 10 let pracuji v Procter&Gamble, takže naprosto chápu vaše problémy.
Sama jsem podobné potíže úspěšně překonala a dosáhla svých kariérních i osobních cílů.

Certifikáty a metody práce

2011 EFT terapeut (Sindy Katayama)

2018 Integrative Life Coach (Kim Guillory)

EFT mě naučilo pracovat s emocemi, od Kim Guillory jsem se naučila techniku PUNCH line approach, která vám umožní převzít stoprocentní kontrolu nad vaším životem.
Na základě svých zkušeností a terapeutické kvalifikace jsem vytvořila unikátní metodu integrace traumatu „Soul Integration“.
Pokud vám v cestě za vytčeným cílem stojí trauma, rychle a efektivně ho odstraníme. Spokojené klientky potvrzují, že při práci se mnou dosáhnete trvalých změn. Když se trauma integruje, už nikdy se v dané podobě nevrátí.
„Chodila jsem do Aktipu, v terapiích utopila asi 60 tisíc za rok a nemělo to takový efekt jako jedno sezení s vámi!“

Terapie a koučink v jednom

Spálili jste se při práci s kouči, kteří vám nepomohli k dlouhotrvající a udržitelné změně?

Můj přístup je unikátní v tom, že spojuji terapii a koučink. Co to znamená v praxi? Vysvětlím to na příkladu květinového záhonu.

Terapie vám pomůže zbavit vaši vnitřní zahrádku plevele, který v ní vyrostl v době, kdy jste o ni nepečovala. Vytrháte všechny škodlivé programy a limitující přesvědčení, zbavíte se traumat.

Pomocí koučinku do prázdného záhonu zasadíte nové kytičky, které budou podporovat vaše cíle.

Pokud se terapie a koučink používají společně, postupujete nejrychleji, protože neplýtváte silami při osazování zarostlých záhonů ani nenecháváte čistou půdu otevřenou pro náhodně poletující semínka plevele.

„Petra mi pomohla identifikovat a zpracovat můj podvědomý blok, který výrazně brzdil mé podnikání.

Díky jejímu koučování jsem se odhodlala jít více do akce a dělat i činnosti, které nemám perfektně naplánované předem. Výrazně mi to zjednodušilo život.“

petra-gulhova-intergrative-coach-p-g-coaching

Vidante schopnosti

Vidante schopnosti jsou schopnosti, o kterých se obvykle otevřeně nemluví, ale o kterých víme, že je máme a které posouvají práci na vyšší úroveň. Je to něco mezi intuicí a šestým smyslem.

Mezi moje vidante schopnosti patří vysoce rozvinutá intuice pro hledání bloku, který vás limituje v růstu a dosažení úspěchu.

Dále dokážu držet napojení na vaše vyšší já ve chvíli, kdy jdete do hlubin traumatu, a vytvořit bezpečný prostor pro jeho uvolnění.

„Tolik skoků v sobě jako po jedné konzultaci s Petrou jsem neudělala ani během několika let práce s jinou koučkou, ani s psycholožkou zvučného jména. Petra je jako ‚jemná břitva a zároveň hladivé peříčko‘, které mi pomohly odstřihnout chobotnici, kterou jsem se omotala.“

Dál můžete růst sama

Podstata mé práce nespočívá v tom, že bych s vámi konzultovala problémy a hledala za vás řešení. Místo toho vás naučím metody, jak práci na sobě dělat sama, a tím vám dám trvalé nástroje pro svobodný růst. Svoboda místo závislosti, to je moje heslo.

Budeme si rozumět, pokud jste cílevědomá žena ve vedoucí pozici, frustruje vás enormní pracovní zátěž a pocit, že i kdybyste se přetrhla, stejně se dál neposunete. Ozvěte se mi, pokud jste odhodlaná na sobě pracovat, abyste dosáhla úspěchu v pracovním i osobním životě.